Siekiant pagerinti paslaugų kokybę bei užtikrinti sklandų tinklalapio funkcionavimą, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą arba tęsdami naršymą svetainėje sutinkate su slapukų naudojimo politika.

Apie šį bei tą...

Prisiekė Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos nariai

2015-04-08 išrinktieji Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos nariai susirinko į pirmąjį posėdį. Posėdžiui pirmininkavo Algimantas Simanynas, Vilkaviškio rinkimų apygardos komisijos pirmininkas. Padėję ranką ant Lietuvos Respublikos Konstitucijos, prisiekė visi dvidešimt penki išrinkti Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos nariai.
Kaip ir praėjusios kadencijos, taip ir šios kadencijos metu, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionis demokratus Taryboje atstovaus du jos nariai – ilgametis Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos narys Rimvydas Žiemys ir pirmą kartą į Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybą išrinktas buvęs Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Evaldas Janulionis, kuris, beje, yra ir TS-LKD Vilkaviškio skyriaus pirmininkas.