Siekiant pagerinti paslaugų kokybę bei užtikrinti sklandų tinklalapio funkcionavimą, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą arba tęsdami naršymą svetainėje sutinkate su slapukų naudojimo politika.

Apie šį bei tą...


Strict Standards: Declaration of JCacheControllerView::get() should be compatible with JCacheController::get($id, $group = NULL) in /home/ziemys/public_html/libraries/joomla/cache/controller/view.php on line 137

Kontrolės komitetas gavo atsakymą į raštą

Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos kontrolės komitetas gavo Administracijos direktoriaus atsakymą į raštą, kurį direktoriui Komiteto pirmininkas parašė 2013-05-28. Juo Kontrolės komitetas atkreipė direktoriaus dėmesį, kad Komiteto narius 2013-04-15 įvykusiame posėdyje tenkino ne visi atsakymai. Nariams kilo abejonių dėl kai kurių trūkumų pašalinimo terminų, suabejota, ar kai kurie Kontrolės ir audito tarnybos nurodyti trūkumai, kuriems  Administracija sudariusi priemonių planą, buvo pašalinti apskritai.
Pažymėtina, kad šis Administracijos direktoriaus pateiktas atsakymas daug išsamesnis nei tas, kurį pareigūnas buvo pateikęs anksčiau. Rašte direktorius informuoja, kad Gražiskių gimnazijos bendrabučio patalpų paskirties keitimo projektui prireikė prie bendrabučio esančio sklypo paskirtį, o detaliojo plano ruošimas užtrunka 3-4 mėnesius. Rašte taip pat nurodoma, kokių priemonių imtasi dėl trūkumų, rastų plėtojant atliekų tvarkymo sistemą, o taip pat dėl išorinės reklamos inventorizavimo.