Siekiant pagerinti paslaugų kokybę bei užtikrinti sklandų tinklalapio funkcionavimą, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą arba tęsdami naršymą svetainėje sutinkate su slapukų naudojimo politika.

Apie šį bei tą...


Strict Standards: Declaration of JCacheControllerView::get() should be compatible with JCacheController::get($id, $group = NULL) in /home/ziemys/public_html/libraries/joomla/cache/controller/view.php on line 137

Buvusios pretendentės kreipėsi dėl konkurso

Įvykus konkursui VšĮ Vilkaviškio ligoninė vyr gydytojo pareigoms užimti, laimėtoju buvo paskelbtas šioje įstaigoje dirbantis Linas Blažaitis, kuris yra ir Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos narys. „Likusios už borto“ buvusi Marijampolės apskrities viršininkė Birutė Kažemėkaitė ir Raimonda Barišauskienė raštu kreipėsi į Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybą, Merą, Antikorupcijos komisiją, Etikos komisiją ir Administracijos direktorių. Kreipimosi autorių kreipimesi nurodyta, visa eilė pažeidimų, kuriuos jų manymu padarė komisijos nariai. Be to, kaip nurodė skundų autorės, laimėtojas su savimi neturėjo asmens tapatybę patvirtinančio dokumento, kaip to reikalauja teisės aktai, tad komisija laukė kol pastarasis jį atsiveš ir laiku nepradėjo konkurso.